مشاور برند | مشاور برندینگ | مشاور برندسازی | مشاوره برندینگ | مشاوره برندسازی

مشاوره برندینگ

زمانی که شما یک کسب و کار را آغاز می کنید، نام تجاری شما شکل می گیرد، اما این بدان معنا نیست که این روند به صورت کاملا سنجیده، علمی و موثر به پیش خواهد رفت. بسیاری از تلاش ها برای فعالیت های مشاوره برندینگ ممکن است شتابزده و یا نامشخص باشند. انتخاب یک مشاور برندینگ نامناسب می تواند شما را از همان ابتدا در یک نقطه ضعف رقابتی قرار دهد. همانطور که خدمات شما تکامل می یابد و بازار شما تغییر می کند، باید به طور مرتب برند خود را بررسی کنید تا اطمینان حاصل شود که با اهداف و واقعیت های صنعت شما هماهنگ شده است. ما در راستای ارائه خدمات مشاوره برندینگ از متخصصانی با تفکرها و ایده های خلاقانه و جدید ترین روش های فن آوری استفاده می کنیم. ما به مشتریان مان در قالب کوچینگ و مشاوره برندسازی کمک می کنیم، نیاز ها و چالش های برند خود را شناسایی و حل کنند.

تعریف برند

تعاریف چندگانه در مورد برند وجود دارد. بر اساس تعریف انجمن بازاریابی امریکا AMA برند می تواند به عنوان اسم، لوگو، علامت، نماد، طراحی و یا ترکیبی از آن ها که معرف محصولات و خدمات شرکت شماست، تعریف شود. برند در واقع درکی است که یک مصرف کننده هنگام شنیدن یا فکر کردن در مورد نام شرکت، خدمات یا محصولات آن دارد یا یک تصویر ذهنی از شرکت تان به مصرف کنندگان تان است که تحت تاثیر عناصر، کلمات و خلاقیتی است که آن را احاطه کرده است.

اهمیت برندینگ

تفاوت بین بسیاری از کسب و کارهای موفق و ناموفق همیشه به تفاوت بین محصولات و خدمات آن ها بر نمی گردد و گاهی منشا آن، یک مساله ساده مانند برند سازمان است. در حال حاضر تمایز چندانی میان محصولاتی که شرکت ها ارائه می دهند وجود ندارد و آن چیزی که می تواند تا حد زیادی به ایجاد تمایز و داشتن مزیت رقابتی برای شرکت کمک کند، خلق یک شخصیت مناسب برای برند شرکت است تا بدین وسیله سازمان در بازار رقابتی امروزه به رسمیت شناخته شود.

آل ریس از بنیانگذاران مدیریت برند، معتقد است که راه اندازی یک مجموعه بدون تفکر برندینگ آن یک اشتباه نابخشودنی در تجارت است. با توجه به رده بندی مجله فورچون 75 درصد ارزش شرکت ها از ارزش برند آن ها حاصل می شود.

 • یک برند خوب پیام و شعار شما را به طور واضح منتقل می کند.
 • به شرکت شما اعتبار می بخشد.
 • بین چشم انداز شما و محصولات و خدمات تان به طور احساسی ارتباط بر قرار می کند.
 • خریداران را ترغیب به انجام خرید می کند.
 • و در کاربران وفاداری ایجاد می کند.

فرایند برند سازی یا برندینگ

برند سازی فرایندی است برای ایجاد یک ذهنیت در مشتریان نسبت به جایگاه احساسی و عاطفی محصول و ایجاد یک هویت تجاری برای شرکت. به عبارت دیگر برند سازی فرایند خلق ارزش برای مشتریان است تا بدین وسیله شما را گزینه ای مناسب برای رفع نیاز های خود بدانند.

تاثیر برندینگ در تجارت

 • داشتن برتری رقابتی
 • کاهش مقاومت برای خرید
 • افزایش وفاداری مشتریان
 • افزایش فروش، سهم بازار و سودآوری
 • تبلیغات موثرتر
 • زنجیره تامین و شبکه توزیع معتبرتر
 • جذب کارکنان حرفه ای
 • کاهش هزینه های تولید
 • بازگشت سریع سرمایه

مشاوره برندینگ

مشاوره برندینگ خدماتی است که شرکت ما در راستای ایجاد و حفظ برندتان انجام می دهد. مجموعه فعالیت هایی که باعث ایجاد ارزش و تقویت پایدار برندتان می گردد. مشاوره برندینگ با جمع آوره داده ها، انجام تحقیقات بازاریابی برای شناسایی بازار هدف و ارزیابی ادراک مصرف کننده، موقعیت رقابتی، روند تجاری و ارزش محصول شروع می شود و با انجام ممیزی های داخلی برای حصول اطمینان از اینکه نیاز ها و اهداف بخش های مختلف یک سازمان هم تراز شده اند، ادامه پیدا می کند. به طور کلی نقش مشاوران برندینگ ایجاد، برنامه ریزی و مدیریت استراتژی های برندینگ شرکت های مختلف است. 

 

خدمات مشاوره برندینگ شامل چه خدماتی است؟

 • مشاوره برندینگ جهت تدوین استراتژی مناسب برند

تدوین استراتژی برند، برنامه ای بلندمدت، برای ایجاد و توسعه برند شرکت شماست.

ما در راستای ارائه خدمات مشاوره برندینگ مان سعی داریم این برنامه را به صورت مستمر و مرحله به مرحله دنبال کنیم.

مراحل تدوین استاندارهای استراتژی برند عبارت اند از:

 • مشخص کردن استراتژی کلی شرکت
 • تعیین مشتریان هدف
 • تحقیقات بازاریابی در مورد مشتریان هدف که ریسک مربوط به توسعه برند را به طور قابل توجهی کاهش می دهد.
 • تعیین جایگاه احساسی و عاطفی برند
 • تدوین استراتژی پیامی برند (جایگاه برند چه پیامی را به مصرف کنندگان منتقل می کند)
 • ایجاد نام، لوگو و شعار برای برند در راستای تقویت جایگاه برند در ذهن مشتریان
 • تدوین استراتژی محتوایی، که با توجه به مشتریان هدف و نیاز های آن ها باعث قدرت بخشیدن به برندتان می شود.
 • توسعه وب سایت
 • ایجاد ابزار های بازاریابی که از آن برای معرفی برند و افزایش آگاهی نسبت به برند استفاده می شود.
 • اجرایی کردن استراتژی برند و پیگیری بازخورد ها و نتایج آن

 

 • مشاوره برندینگ جهت طراحی هویت برند

هویت برند شامل تمام مولفه های مربوط به یک محصول، خدمت، شرکت یا شخص است. برخی از این موارد عبارتند از نام، لوگو، تن، شعار، متن و شکل. در واقع هویت برند مجموعه ای از تمام عناصر برند است که شرکت برای داشتن تصویری مناسب در ذهن مصرف کننده ایجاد می کند. هویت برند تعیین می کند که چطور مشتریان شما برند شما را درک کنند.

چگونه هویت برند قدرتمندی را توسعه دهیم؟

سعی مان بر این است که قبل از شروع ساخت هویت برند، درک مناسبی نسبت به عناصری که برند شما را تعریف می کند، داشته باشیم.

این عناصر عبارت اند از: 

 • ماموریت شما (چرا این تجارت را شروع کرده ایم؟)
 • ارزش و باورهای تان
 • شخصیت برندتان (چه چیزی باعث می شود شما بهتر از هر کس دیگری عمل کنید؟)
 • موقعیت منحصر بفردتان (وجه تمایز شما در بین رقبای تان)
 • صدای برندتان (اگر بخواهید برندتان را با 3 کلمه توصیف کنید، آن سه کلمه چه هستند؟)

 

 • مشاوره برندینگ جهت برندسازی شخصی

نام تجاری شخصی، فرآیند ایجاد یک نام تجاری است که بر اساس نام یا حرفه شما ایجاد شده است. شما از این نام برای بیان مهارت ها، شخصیت، ارزش ها و پیشبرد زندگی شخصی و حرفه ای خود استفاده می کنید. در برند سازی شخصی سعی مان بر این است که با خلق یک شخصیت برجسته، حقیقی و معتبر در راستای ایجاد هویت برای شما، از برندتان پشتیبانی کنیم و در ادامه با تدوین استراتژی های مناسب در زمینه ارائه محصولات با کیفیت این برند شخصی را حفظ کنیم.

 • مشاوره برندینگ جهت بازطراحی برند

ممکن است در فضای رقابتی امروز، شرکتی جایگاه و سهم بازار خود را از دست بدهد و آن را به رقبا واگذار کند. در این حالت با ایجاد یک هویت جدید برای خود می تواند از این بحران گذر کرده و جایگاه خود را در بازار همچنان حفظ نماید. در واقع بازطراحی برند یک استراتژی بازاریابی است که در آن از نامی جدید، اصطلاح، نماد، طراحی یا ترکیبی از آن ها برای برند استفاده می شود تا هویتی جدید و متفاوت را در ذهن مصرف کنندگان، سرمایه گذاران، رقبا و سایر سهامداران ایجاد کند.

 • مشاوره برندینگ طراحی هویت بصری برند

عناصر بصری یک نام تجاری، مانند رنگ، فرم و شکل؛ معنای نمادینی را منتقل می کنند که نمی توان آن ها را تنها از طریق کلمات بیان کرد. در راستای ارائه خدمات مشاوره برندینگ سعی داریم تصاویر، المان ها و ابزارهای گرافیکی برای برندتان طراحی کنیم که گویاتر از هر کلمه ای پیام را به مخاطبان تان منتقل کند. ضمن اینکه سعی می شود هماهنگی بین این عناصر حفظ شود تا در نهایت جایگاه قدرتمندی را در ذهن مشتری تثبیت کند. در انتها اساسنامه ای برای این هویت بصری تدوین می شود که دستورالعمل هایی را در خصوص گرافیک برند در اختیار سازمان تان قرار می دهد تا راهنمای عمل شما باشد و بتوانید به این طریق یکپارچگی طراحی عناصر بصری را حفظ کنید.   

 • مشاوره برندسازی ایجاد یک تجربه برند خوب برای مشتری

ایجاد یک تجربه برند خوب می تواند سبب وفاداری مشتریان به کسب و کارتان شود. تجربه مشتریان از برند باید کاملا همسو با انتظاراتی باشد که در زمان ایجاد برند در ذهن مشتری شکل گرفته است. یعنی این تجربه باید بر اساس جایگاه برند در ذهن مشتری باشد. تدوین استراتژی ها، ابزار ها و هویت بصری قوی، به خودی خود مهم هستند اما آن چیزی که موفقیت شما را تضمین کند و باعث حفظ برندتان و تمایز واقعی شما می شود، این است که بتوانید در مرحله اجرایی شدن بهترین تجربه را از خرید به مصرف کنندگان تان بدهید. در راستای خدمات مشاوره ای برندینگ سعی می کنیم تمام ابزار و عواملی که بر تجربه مشتری تاثیر گذار هستند را شناسایی کنیم و با کنترل آن ها تصویر ذهنی خوبی را در ذهن مشتری ایجاد کنیم.

 • مشاوره برندسازی پیگیری و رصد بازخورد های دریافتی از مشتریان

در انتها لازم است بررسی شود که آیا این برند توانسته است جایگاهی را در ذهن مشتری پیدا کند و با مصرف کنندگان ارتباط برقرار کند و یا اینکه این برند چقدر در ایجاد ارزش افزوده برای سازمان موثر بوده است؟

به طور کلی جهت پشتیبانی از فرایند طراحی برند، لازم است که بر اساس اطلاعاتی که از شرایط بازار، نیازهای مصرف کنندگان و بازخورد هایی که از تجارب خریدشان دریافت می کنیم، تغییرات یا اصلاحاتی در اجزا و عناصر برندمان ایجاد کنیم تا از به روز بودن آن مطمئن باشیم.

 

Fall 2010 Handbag Trends - Do You Know What Handbag Purchaser? It is known that charm jewellery brings luck your life and many people people all of them for the luck aim. Some of them even use them just to improve their appearance. Charms are connected to the clippings which consequently are belonging to either a necklace or bracelets. Harming the charms are connected with a bracelet since appears good to them. hand bag charms are used as the two purpose, in order to.e. for luck and for a fashion accent. It can be you to discover the photo you wish to be printed on the handbag. With option, you can be certain that nobody will have the identical design as yours. Photo handbags will also one of the finest gift ideas you can give your friends. For example, if your friends are celebrating their wedding anniversary, you get a their wedding picture perhaps romantic picture of them printed on a handbag. The final step inside placing your order. Trust it or not, you could actually place your photo handbag order through the internet with your chosen photo scanned or sent in digital online form. You could also snail mail your picture and send it for the customer service department for this Gina Alexander collection. Shake out any loose dirt via inside liner by turning the bag inside out (if possible). Wipe the within liner served by a dry cloth remove any remaining residue. Turn the bag right side out. Along with a damp cloth, wipe have a scenic outside of your bag, placing special attention on backside of the purse and on the handles, which both tend to build up more airborne debris. Gently wipe the dry along with a soft washcloth. If the material of the handbag is cloth you must have to spot fix it only. Again, please stick to the manufacturer instructions for your unique handbag. Still there isn't any a nagging anxiety which been bugging you about your latest luxury handbag. This anxiety has been further heightened by recent news get seen on the television or read within papers. You will have even heard most of your friends express their concerns if you went out window online shopping. The fear that think about designer handbag could thought of a fake! The shade of the genuine Birkin purse looks brighter while shade of phony Birkin handbag is dull and darker. Fake Birkin handbag has filthy appearance. The interior of a genuine handbag is clean profitable inside in regards to a fake handbag is ruined. Once your items are grouped accordingly the world for sluggish organization start. You will need either a handbag organizer insert or several zippered pouches to begin. Purse organizer inserts have pockets and dividers for all of items promote the job easier. However an inexpensive investment which will save you time and energy in your immediate future. However, if you won't have a handbag organizer, several zippered cosmetic pouches is useful. If you are using zippered pouches, simply group like items in the same body. Organize your items so that can easily easily be found. Purchasing the perfect lady's handbag is often a challenge for the ladies around the globe. It is true that the choices are plenty, but sure you'll get yourself a great piece that will complement you in every way and won't hurt your wallet. handbag butlers, shopping for handbags, leather handbags Here you can buy Handbags Replica :
gucci replica 1:1 louis vuitton backpack replica Louis Vuitton outlet Espana fake Louis Vuitton shoes imitation sac louis vuitton louis vuitton wallet replica replica louis vuitton luggage hermes birkin replica hermes birkin replica replica designer scarves Louis Vuitton pas cher louis vuitton bumbag replica louis vuitton wallet replica replica louis vuitton luggage Louis vuitton false online replica louis vuitton wallet Replica Gucci Belts Louis Vuitton Replica replica louis vuitton m40780 borse louis vuitton imitazioni cartier love bracelet replica louis vuitton fake louis vuitton bag replica louis vuitton keepall replica replica cartier ring Replica Louis Vuitton backpack dior replica louis vuitton wallet replica goyard replica cartier love bracelet replica louis vuitton replica Portafoglio louis vuitton falso louis vuitton outlet louis vuitton wallet replica fake louis vuitton mini purse Louis Vuitton Tasche aus Turkei Louis Vuitton false fatte bene Scarpe louis vuitton imitazioni louis vuitton imitazioni replica louis vuitton replica louis vuitton louis vuitton replica Louis Vuitton replica replica cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica Louis Vuitton shoes louis vuitton shoes replica louis vuitton shoes replica Louis Vuitton wallet replica imitazioni borse louis vuitton replica louis vuitton replica louis vuitton louis vuitton wallet replica replica louis vuitton m44813 fake louis vuitton sling